KAFAOĞLU ÇOCUKLARIN MUTLULUĞUNA ORTAK OLDU
Tarih : 2018.01.23  08:43:10
Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, hafta sonunda; tatil süresince girişleri ücretsiz yapılan Çocuk Köyü’nü ziyaret ederek çocukların mutluluğuna ortak oldu. Büyükşehir Belediyesinin iştiraklerinden olan Çocuk Köyü’nün Yarıyıl tatili olması nedeniyle girişlerini ücretsiz yapan Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu hafta sonunda çocukların mutluluğuna ortak oldu.

Eşi Didar Kafaoğlu ile birlikte Çocuk Köyü’nü ziyaret eden Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, çocuklara ve velilere hitaben yaptığı konuşmada çocukların gönüllerince eğlenerek geçireceği bir tatil dilerken; kitap okuma alışkanlığından vazgeçilmemesi gerektiğini ve çocukları tatilde bol bol kitap okumalarını söyledi.

Özellikle Milli Eğitim Bakanlığının ödev verilmemesi konusundaki eğilimini hatırlatan Başkan Zekai Kafaoğlu; “Yarıyıl tatiliniz kutlu, mutlu ve oldukça eğlenceli olsun. Yarıyıl tatilinde bizler de sizlere katkı sağlayalım diye Çocuk Köyümüzü tatil süresince sizler için ücretsiz yaptık. Umuyorum ki tatili burada dolu dolu eğlenerek geçirirsiniz. Bu arada kitaptan da uzak kalmayın. Ödevleriniz yok ama kitap okuma alışkanlığını asla elden bırakmayın. Çünkü kitaplar bizim en yakın sadık dostlarımızdır” dedi. Öte yandan Çocuk Köyü’nde veliler ile de sohbet eden Başkan Kafaoğlu, çocukların mutluluğuna ortak olarak bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi. 

550 kez okundu
Diğer Yerel Haberler Haberleri