ÇOCUK KORUMA KANUNU KOORDİNASYON KURULU TOPLANTISI YAPILDI
Tarih : 2018.11.13  09:53:19
5395 Sayılı Çocuk Koruma Kanunu kapsamında Çocuk Koruma Kanunu Koordinasyon Kurul Toplantısı Edremit Kaymakamı Ali Sırmalı başkanlığında yapıldı.

Kaymakamlık Makamında gerçekleşen 5395 Sayılı Çocuk Koruma Kanunu  Koordinasyon Kurul Toplantısında; çocukların korunması, haklarının ve esenliklerinin güvence altına alınması, refahlarının yükseltilmesi, ihmal ve istismarlarının önlenmesi ve çocuk ve ailelerine yönelik hizmet veren kamu kurumları ile koruyucu ve destekleyici tedbirlerin yerine getirilmesi amacıyla gerçekleştirilen toplantıda bir önceki toplantıda alınan kararların uygulanması değerlendirildi.

Çocuk Koruma Kanunu  Koordinasyon Kurul Toplantısına İlçemiz Kaymakamı Ali Sırmalı, Belediye Başkan V. Mehmet Ertaş, İlçe Jandarma Komutanı Özkan Kavak,  İlçe Emniyet Müdürü Zafer Sönmez, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Koç, İlçe Yazı İşleri Müdürü Nurşen Salman, İlçe Sağlık Müdürü Dr. İbrahim Burak Can, SYDV Müdürü Elif Çakır, Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Zabit Durmuş, İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Fethi Bilge ve kurul üyeleri katıldı. 

Toplantıya katılım sağlayan kurum ve kuruluş temsilcilerinin görüşlerinin dile getirilmesinin ardından sona erdi. 

1052 kez okundu
Diğer Yerel Haberler Haberleri