UĞUR MUMCU BULVARI YENİ AYDINLATMA DİREKLERİ İLE IŞIL IŞIL
Tarih : 2018.12.04  09:49:05
Burhaniye’de kamusal alanlarda yürütülen aydınlatma çalışmaları parklar, pazaryerleri, cadde ve sokaklarda uzun ömürlü led aydınlatma armatürleri ve ışıklar ile görsel güzelliğin yanı sıra ihtiyaç olan yerler de ışıl ışıl oluyor.

Bu kapsamda Burhaniye merkezde yer alan Uğur Mumcu Bulvarına Burhaniye Belediyesinin imalatı olan 18 adet iki lambalı aydınlatma direkleri dikildi.

Burhaniye Belediyesi, sorumluluk ve yetki alanında bulunan kamusal alanların ışıklandırma çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Bu kapsamda Burhaniye’ye değer katan çalışmaları her geçen gün artırma hedefinde olan Belediye Başkanı Necdet Uysal yeni yapılan park ve sokak düzenlemelerinde yapılan aydınlatmaların yanı sıra aydınlatmanın yetersiz kaldığı yerlerde de çalışma yürütülmesini sağlıyor. Bu kapsamda Burhaniye’nin Merkezinde yer alan Uğur Mumcu Bulvarında ışıklandırma çalışmaları yapıldı. Burhaniye Belediyesi kendi tasarımında ve imalatında yapılan elektrik direkleri bulvara hem modern bir görünüm kazandırırken hem de ucuz maliyetle aydınlatma yapılmış oldu.

 

CADDELERİMİZİN AYDINLATMALARINA ÖNEM VERİYORUZ

 

Vatandaşların arz ettiği ve bölgede özellikle ilkokul ve ortaokulun bulunmasından dolayı güvenlik açısında da ışıklandırılmasını uygun bulduklarını belirten Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal “Sokak ve cadde bazında aydınlatmaları her geçen gün fazlalaştırıyoruz. Söz verdiğimiz gibi her mahallemizde aydınlatma sistemlerimizi çoğaltmaya devam ediyoruz. Parklarımızda yaptığımız led aydınlatmalar ile şık bir görüntü elde ettiğimiz gibi sokaklarımızı da karanlıktan kurtarıyoruz. Göreve geldiğimiz günden bugüne kadar parklarımız hariç Burhaniye Merkezinde, ve muhtelif mahallelerimizde cadde ve sokaklarında yeni aydınlatma sistemleri yaptık. Ve her mahallemizde yürüttüğümüz parklarımızda da aydınlatma çalışmalarımız devam ediyor” dedi.

 

 

 

136 kez okundu
Diğer Yerel Haberler Haberleri