HAVRAN'A HEP BİRLİKTE YENİ ESERLER KAZANDIRACAĞIZ
Tarih : 2019.02.10  09:47:18
Havran Ziraat Odası Genel Kurul toplantısı Sütü Üreticiler Birliği toplantı salonunda gerçekleşti. Tek liste ile girilen seçimde Adem Yakut yeniden Başkanlığa seçildi.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başlayan program faaliyet raporunun okunarak üyelerin oylarına sunuldu. Dilek ve temenni konuşmalarında Havran Belediye Başkanı Emin Ersoy üyelere yönelik bir konuşma gerçekleştirdi. Ersoy, “7 yıl Başkan olarak görev yaptığım Ziraat Odası benim evim gibi. Emin Ersoy, Adı İl Genel Meclis Üyeliğim ile birlikte Ziraat Odası Başkanlığı ile özdeşleşti. Ziraat Odamızda gerek Başkan gerekse üye olarak görev alan ve aramızdan ayrılan büyüklerimize yüce Mevlam'dan rahmet diliyorum” dedi.

Ersoy, “İlçemiz tarım şehridir. Zeytini, Mandalinası, İnciri ile Balıkesir'i doyuran bir şehirdir. Bereketli topraklarımızdan her türlü ürün yetişmektedir. Beş yıllık Belediye Başkanlığım görevi süresi içinde tüm Sivil Toplum Kuruluşlarımız ile uyum içinde çalıştık. İkinci dönem için Genel Merkezimiz adımı uygun gördü. Seçildiğim takdirde Sivil toplum kuruluşlarımız ile yeni projeleri hayata geçireceğiz. Birlikten güç doğar. Havran'a hep birlikte yeni eserler kazandıracağız. Hükümetimiz üreticiye gerekli destekleri sağlamaktadır. Üreticimiz aldığı hibe ve teşvikler ile daha da güçlü hale gelecek” dedi. Başkan Ersoy, Ziraat Odası Başkanlığına yeniden seçilen  Adem Yakut'u ve yönetimini tebrik etti.

 

134 kez okundu
Diğer Yerel Haberler Haberleri