EDREMİT LİSESİ MEZUNLARI BULUŞTU
Tarih : 2019.03.14  08:52:29
Edremit Lisesi mezunlar Derneği tarafından düzenlenen kahvaltı organizasyonu ile eski ve yeni dönem mezunları bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadı.

Edremit’teki Kahve Diyarı’nda düzenlenen organizasyona Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, CHP İlçe Başkanı Tayfun Gerkuş,  Belediye Başkan Adayı Selman Hasan Arslan, Edremit’teki  siyaset ve iş dünyasının önemli isimleri ile çok sayıda Edremit Lisesi mezunları katıldı. 

2018 yılında Edremit Lisesi mezunlar Derneği Başkanlığına getirilen  Dr. Hasan İleri açıklamada “Derneğimiz, siyasi bir kuruluş değil, sosyal bir kuruluştur. Edremit Lisesi mezunları Türkiye’nin dört bir yanına hatta dünyanın dört bir tarafına dağılmıştır.  Çok başarılı, çok aktif ve çok saygın mezunlar çıkarmıştır. Hatta Edremit Lisesi bir dönem de ÖSS’de Türkiye birincisi çıkarmıştır. Edremit Lisesi’nden mezun olanları bir araya getirmek, onlarla ilişkilerimizi kuvvetlendirmek,  böylesine saygın bir kültür kurumunu yükseltmek ve Türkiye çapında tanıtmak için böyle bir kahvaltı organizasyonu düzenledik. Geldiğiniz için hepinize  çok teşekkür ediyorum. Sizler, topluma yararlı, nitelikli ve saygın kişiler olarak  bizlerin gururusunuz” dedi.  Kahvaltıya katılan eski ve yeni dönem mezunları, birbirleriyle tanışma ve sohbet etme imkanı buldu.  Birlik, beraberlik ve dayanışmanın en güzel örneğinin sergilendiği buluşmada, aynı okulda eğitim gören öğrencilerin, yıllar sonra öğretmenleri ile buluşması da duygusal anlara sahne oldu.

215 kez okundu
Diğer Yerel Haberler Haberleri