HAVRAN'DA ÇOCUKLAR TATİLİN TADINI DOYASIYA ÇIKARIYOR
Tarih : 2019.07.07  09:57:41
Balıkesir Büyükşehir Belediyesi ve Havran Belediyesi organizasyonunda düzenlenen Yaz Dönemi Spor Okulları kapsamında Havran Anadolu Lisesi bahçesinde kurulan yüzme havuzunda Belediye Başkanı Emin Ersoy incelemelerde bulundu.

Veliler ile sohbet eden Başkan Ersoy talep ve önerilerini dinledi. Veliler yaptıkları açıklamada havuz ve diğer aktiviteler için teşekkür ederek “çocuklarımız bu yaz tatilini çok güzel geçirmekteler.  Emin Ersoy Başkanımız başta olmak üzere emeği geçen tüm kurum kuruluş ve kişilere teşekkür ederiz” dediler.
Belediye Başkanı Emin Ersoy ise şunları söyledi: “Havran Kaymakamlığımız, Büyükşehir Belediye Başkanlığı, İlçe Gençlik Spor Müdürlüğü ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde çocuklarımıza yönelik birbirinden keyifli ve eğlenceli etkinlikler ve kurslar düzenledik. Çocuklarımızın mutluluğunu gözlerinden okuyabiliyoruz .Yüzlerce çocuğumuz karakter yapısına göre etkinliklere yoğun katılım gösterdi. Golf, Yüzme, Tekvando diğer branşlarda uzman eğitmenler nezaretinde boş zamanlarını yine öğrenim ile geçirmekteler bizlere her türlü desteği sağlayan Büyükşehir Belediye Başkanımız Yücel Yılmaz'a, Kaymakamımız Şeref Aydın Kurum ve Kuruluşlara bizlere güvenerek evlatlarını kurslara etkinliklere göndere anne babalara teşekkür ederim”. Etkinlikler: Havran Anadolu Lisesi bahçesi, Ahmet Ermiş Parkı ve Kapalı spor salonunda devam etmektedir.

295 kez okundu
Diğer Yerel Haberler Haberleri