EDREMİT’TE DOĞALGAZA İBRAHİMCE’DEN START VERİLDİ
Tarih : 2019.05.29  09:23:36
Körfez halkının büyük bir heyecanla beklediği doğalgaz çalışmalarına Edremit İbrahimce Mahallesi’nden start verilerek, çalışmalara başlandı.

İki dönemdir mahalle muhtarlığı yapan Hüseyin Çanaklı ile kötü kaderini kırarak, hizmet atağına geçen İbrahimce mahallesi yine önemli bir gelişme ile gündeme geldi. Doğalgaza kavuşacak olmanın mutluluğunu yaşayan Mahalle halkı, yetkililere teşekkür ettiler.

Geçtiğimiz gün Mahalleye gelen doğalgaz ekipleri mahallede altyapı çalışmalarına  başlarken, Mahalle muhtarı Hüseyin Çanaklı ise sevincini şöyle dile getirdi: “Çalışmaların ilk olarak bizim mahallemizden başlaması şahsımı ve mahallemi ziyadesiyle mutlu etmiştir. Zira hizmete aç olan bu mahallemizin diğer 46 mahalle ile eşit şartlarda yarışabilmesi için bu tür hizmetlerin öncelikli olarak mahallemizden başlaması gerekiyordu. Projeye göre Çamtepe ve Çardaktepe bölgeleri bir sonraki aşamaya bırakılacaktı. Ancak yaptığım girişimler sonucunda bu bölgeleri de projeye dahil ederek, altyapı çalışmalarını tamamladık. Buna benzer birçok büyük projenin de İbrahimce mahallesinden başlayacağına yürekten inanıyorum.  Çünkü inanmak, bana göre başarmanın tamamıdır. Bu hizmet ile bundan sonra gelecek büyük hizmetlerin akışını mahallemize sağlayacak olan başta Milletvekillerimize ve Belediye Başkanlarımıza şahsım ve mahallem adına gönülden teşekkür eder, güzel hizmetlerin devamını temenni ederim” dedi.

 

 

1119 kez okundu
Diðer Yerel Haberler Haberleri