KAYMAKAM SIRMALI’DAN BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNE ZİYARET
Tarih : 2019.08.09  09:27:38
Edremit Kaymakamı Ali Sırmalı, Balıkesir Büyükşehir Belediyesinde ziyaretlerde bulundu.

Ziyaretler kapsamında öncelikle Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Mustafa Küçükkapdan’ı ziyaret eden Kaymakam Sırmalı,  Balıkesir Büyükşehir Belediyesi tarafından ilçemize yapılması planlanan projeler ve yürütülen çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulundu. Edremit İlçemizdeki sorunların da görüşüldüğü  ziyarette Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Mustafa Küçükkapdan, Kaymakam Ali Sırmalı’ya ziyaretinden dolayı memnuniyetini dile getirdi.

Daha sonra  BASKİ Genel Müdürü İzzet Günal’ı makamında ziyaret eden Kaymakam Sırmalı, BASKİ Genel Müdürlüğünün ilçemizde 2019 yılı faaliyetleri ile ilgili görüş alışverişinde bulundu.

BASKİ tarafından Edremit Körfezi bölgesinde planlanan içme suyu ve atık su tesisleri ile ilgili çalışmaların da görüşüldüğü ziyarette Edremit Körfez bölgesinin altyapı sorunlarının çözüleceği ifade edildi.

Kaymakam Ali Sırmalı yaptığı açıklamada, "Edremit ilçemiz her geçen gün büyüyen ve gelişen bir ilçedir. İlçemizin gelişmesi ve büyümesine paralel olarak İlçemize hizmet sunan kurumlarımızın da çalışmalarını yakından takip etmekteyiz. Bu kapsamda özellikle Balıkesir Büyükşehir Belediyesinin ve bağlı birimi BASKİ’nin ilçemizde yürüttüğü çalışmaları oldukça önemsemekteyiz. Bu kapsamda kurumlarımızı ziyaret ederek  ilçemizin sorunlarına yönelik görüş alışverişinde bulunduk. Özellikle ilçemizde altyapı çalışmalarını hızla sürdüren BASKİ'nin yürüttüğü yatırımların Körfez bölgesi olarak önemli sorunlarımıza cevap vereceğine inanıyorum. Edremit ilçesi olarak yaz aylarında artan nüfus ile birlikte, ihtiyaçların zamanında karşılanabilmesi için kurumlar olarak bizlere de önemli görevler düşmektedir. Bizler koordineli bir şekilde istişare ederek Edremit'in daha güzel, sağlıklı ve yaşanabilir bir yer haline gelmesi için el birliğiyle çalışmaya devam edeceğiz. İlçemizde sunmuş oldukları hizmetlerinden ve katkılarından dolayı başta Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Başkanı Sayın Yücel Yılmaz’a, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Mustafa Küçükkapdan’a ve BASKİ Genel Müdürü İzzet Günal’a  teşekkürlerimi sunuyorum " dedi.

268 kez okundu
Diğer Yerel Haberler Haberleri