Edremit Platformu Ortak İstişare ve Koordinasyon Toplantısı gerçekleştirildi.
Tarih : 2020.12.29  09:45:21
Edremit Kaymakamı Turgay Ünsal öncülüğünde ilçenin tüm paydaşlarının katılımıyla Edremit Platformu Ortak İstişare ve Koordinasyon Toplantısı gerçekleştirildi.

Pandemi tedbirleri gereği online ortamda gerçekleştirilen toplantıya; Edremit Kaymakamı Turgay Ünsal, Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, Edremit Ticaret Odası Başkanı Coşkun Salon, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yakup Özbek, İlçe Tarım ve Orman Müdürü Recep Özbudak, İlçe Emniyet Müdür.Yrd. Yasin Özer, İlçe Jandarma Komutanı Ömer Koç, İlçe sağlık Müdürü Mehmet Onur Koçak ve İlçe Turizm Danışma Bürosu Şefi Mehmet Akpınar katıldı.

Toplantıda; İlçemizdeki tüm sektörler, kurumlar ve paydaşlar arasında işbirliğinin sağlanması, koordinasyon oluşturulması, ortak bir akıl ve ortak güç birliği oluşturulması hedeflenmiştir.

Bu kapsamda kamu hizmetleri başta olmak üzere, içerisinde bulunduğumuz pandemi döneminde uygulanan tedbirler, alınması gereken önlemler ile ilçemizdeki yatırımların son durumları (biten yatırımlar, sürdürülen yatırımlar ve planlanan yatırımlar) öneriler ve talepler değerlendirilmiştir. İlerleyen dönemlerde platformumuzda ilçemizin öncelikli sektörleri ile ilgili (tarım ve turizm) koordinasyon toplantılarımız yapılmaya devam edecektir.

1622 kez okundu
Diðer Yerel Haberler Haberleri