ATO’dan öğrencilere klavyeli tablet desteği
Tarih : 2021.02.17  18:06:33
Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde; Ticaret Odası pandemi sürecinde uzaktan eğitime katkıda bulunmak amacıyla, Milli Eğitim Bakanlığı ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) öncülüğünde başlatılan 'Küçük Parmaklar' projesi kapsamında belirlenen ihtiyaç sahibi öğrencilere verilmek üzere toplam 74 adet tablet İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne teslim etti.

74 tablet, Ayvalık Kaymakamı Gökhan Görgülüarslan'ın katılımıyla, ATO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Büyükçıvgın ve Meclis Başkanı Mehmet Sıray tarafından İlçe Milli Eğitim Müdürü Güner Bahadır’a teslim edildi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Güner Bahadır, öğrencilerimize destek olmak amacıyla alınan tabletlerin öğrencilerimizin geleceğine önemli bir katkı olduğunu vurgulayarak eğitim ve öğretime verdikleri destekten dolayı ATO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Büyükçıvgın’a, ATO Meclis Başkanı Mehmet Sıray’a ve projeyi başlatan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğine teşekkür etti. 

Uzaktan Eğitime katkıda bulunmak amacıyla teslim edilen tabletlerin, Ayvalık İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yapılan planlamayla tespit edilen öğrencilere en kısa sürede ulaştırılacağı öğrenildi. SUAT SALGIN (AYVALIK)

663 kez okundu
Diðer Yerel Haberler Haberleri