DenizBank ve Burhaniye Tariş Kooperatifi arasında önemli iş birliği
Tarih : 2021.10.12  17:47:48
Tarım sektörüne sunduğu yenilikçi ürünler ile özel bankalar arasında en büyük pazar payına sahip olan DenizBank, Burhaniye Tariş Kooperatifi ile devam eden iş birliğini yenileyerek üreticilere avantajlı fiyatlar sunmaya devam ediyor.

Milli mesele olarak ele aldığı tarımda, Türkiye geneline yaygın 400’ün üzerinde şube ve 1000 kişilik uzman ekip ile hizmet veren DenizBank, Burhaniye Tariş Kooperatifi ile hayata geçirdiği iş birliği ile üreticilere sağladığı nitelikli hizmetin yelpazesini genişletiyor.

 “Gayemiz, çiftçilerimizin tüm ihtiyaçlarına etkili çözümler üretebilmek”

Konuya ilişkin açıklamada bulunan DenizBank Burhaniye Şube Müdürü Işıl Sümer,  üreticilerin hayatına mümkün olan en geniş çerçevede temas etmek için iş birliklerinin yelpazesini genişletmekten mutluluk duyduklarını söylerken, şöyle devam etti; “Tarım sektörünü en fazla destekleyen lider özel banka olarak, üreticinin her türlü ihtiyacında tüm kaynaklarımızla yanında olmayı, ihtiyaçlarına sahip çıkmayı ülkemize borcumuz olarak görüyoruz. Bugün Burhaniye Tariş Kooperatifi ile bir kez daha çiftçimizin işine ve sektörümüzün geleceğine katkı sunacak bir güç birliğinin içinde olmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu anlayış doğrultusunda var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz”.

135 kez okundu
Diðer Yerel Haberler Haberleri